Pendrive KIOXIA TransMemory U202 32 GB
KIOXIA TransMemory U202 32Gb 2021 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA TransMemory U202 32 GB
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kioxia TransMemory U202 32 GB Light Blue 4582563850248 | 49 zł |
Kioxia Pendrive Hayabusa U202 32GB USB 2.0 biały SGKIO2G32U202W0 | 22 zł |
Kioxia 32GB U202 Hayabusa White RF-PD-KXIA-0002 | 20 zł |
Kioxia Pendrive Hayabusa U202 32GB USB 2.0 biały | 38 zł |
Kioxia Pendrive Hayabusa U202 32GB USB 2.0 biały 56077 | 22 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U202
Ceny na KIOXIA TransMemory U202 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA TransMemory U202 16 GB | od 22 zł | 4 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U202 32 GB | od 13 zł | 31 oferta | ||
KIOXIA TransMemory U202 64 GB | od 16 zł | 26 oferty | ||
KIOXIA TransMemory U202 128 GB | od 26 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →