Pendrive PNY Attache 4 2.0 32 GB (FD32GATT4-EF)
PNY Attache 4 2.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY Attache 4 2.0 32 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PNY Pendrive 32GB USB2.0 ATTACHE4 FD32GATT4-EF SGPNY2G3200ATT4 | 22 zł |
PNY Attaché 4 2.0 32GB RF-PD-PNY-0002 | 18 zł |
Pendrive PNY Attache4 32GB USB2.0 | 17 zł |
PNY Pendrive 32GB USB2.0 ATTACHE4 FD32GATT4-EF 36960 | 22 zł |
PNY Pendrive 32GB USB2.0 ATTACHE4 FD32GATT4-EF | 38 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje PNY Attache 4 2.0
Ceny na PNY Attache 4 2.0 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 2.0 8 GB | od 100 zł |
PNY Attache 4 2.0 16 GB | od 23 zł | 2 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 32 GB | od 16 zł | 13 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 64 GB | od 17 zł | 14 oferty | ||
PNY Attache 4 2.0 128 GB | od 22 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →