Pendrive PNY Attache 4 3.1 16 GB (FD16GATT431KK-EF)
Zdjęcia 4 |
PNY Attache 4 3.1 16Gb 2020 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje PNY Attache 4 3.1
Ceny na PNY Attache 4 3.1 |
---|---|---|---|---|
PNY Attache 4 3.1 16 GB | od 40 zł | 2 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 32 GB | od 16 zł | 14 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 64 GB | od 18 zł | 11 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 128 GB | od 27 zł | 17 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 256 GB | od 65 zł | 17 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 512 GB | od 102 zł | 10 oferty | ||
PNY Attache 4 3.1 1024 GB | od 191 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →