Pendrive Emtec D250 Mini 2.0 32 GB (ECMMD32GD252)
Zdjęcia 4 |
Emtec D250 Mini 2.0 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec D250 Mini 2.0
Ceny na Emtec D250 Mini 2.0 |
---|---|---|---|---|
Emtec D250 Mini 2.0 16 GB | od 23 zł | 1 oferta | ||
Emtec D250 Mini 2.0 32 GB | od 33 zł | 1 oferta | ||
Emtec D250 Mini 2.0 64 GB | od 34 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →