Pendrive Emtec C350 8 GB (ECMMD8GC352)
Zdjęcia 5 |
Emtec C350 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec C350
Ceny na Emtec C350 |
---|---|---|---|---|
Emtec C350 8 GB | od 29 zł | 1 oferta | ||
Emtec C350 16 GB | od 32 zł | 1 oferta | ||
Emtec C350 32 GB | od 36 zł | 2 oferty | ||
Emtec C350 64 GB | od 35 zł | 2 oferty | ||
Emtec C350 128 GB | od 59 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →