Pendrive GOODRAM Mimic 64 GB
Zdjęcia 5 |
GOODRAM Mimic 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a GOODRAM Mimic 64Gb:
- Wsparcie ReadyBoost
Modyfikacje GOODRAM Mimic
Ceny na GOODRAM Mimic |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Mimic 16 GB | od 32 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM Mimic 32 GB | od 29 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM Mimic 64 GB | od 38 zł | 2 oferty | ||
GOODRAM Mimic 128 GB | od 49 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →