Pendrive Intenso Rainbow Line 64 GB (3506460)
Zdjęcia 3 |
Intenso Rainbow Line 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Rainbow Line 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso Rainbow Line USB Drive - 64GB - Pomara?czowy - 64GB - USB Stick | 62 zł |
Pendrive Intenso Rainbow Line, 64 GB (3502490) | 36 zł |
Pendrive INTENSO Rainbow Line, 64 GB, pomarańczowy | 142 zł |
Modyfikacje Intenso Rainbow Line
Ceny na Intenso Rainbow Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Rainbow Line 4 GB | od 28 zł | 3 oferty | ||
Intenso Rainbow Line 16 GB | od 18 zł | 5 oferty | ||
Intenso Rainbow Line 32 GB | od 23 zł | 3 oferty | ||
Intenso Rainbow Line 64 GB | od 36 zł | 3 oferty | ||
Intenso Rainbow Line 128 GB | od 42 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →