Pendrive Intenso Alu Line 8 GB
Zdjęcia 9 |
Intenso Alu Line 8Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Alu Line 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso 3521462 Pamięć USB 20 8gb Srebrny | 20 zł |
Pendrive INTENSO Alu Line 8GB | 20 zł |
Pendrive Intenso Alu Line, 8 GB (3521462) | 21 zł |
Pendrive INTENSO Alu Line 8GB | 20 zł |
Modyfikacje Intenso Alu Line
Ceny na Intenso Alu Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Alu Line 4 GB | od 18 zł | 5 oferty | ||
Intenso Alu Line 8 GB | od 20 zł | 5 oferty | ||
Intenso Alu Line 16 GB | od 31 zł | 7 oferty | ||
Intenso Alu Line 32 GB | od 26 zł | 9 oferty | ||
Intenso Alu Line 64 GB | od 26 zł | 8 oferty | ||
Intenso Alu Line 128 GB | od 40 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →