Pendrive Intenso Ultra Line 32 GB (3531480)
Zdjęcia 3 |
Intenso Ultra Line 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Ultra Line 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive INTENSO Ultra Line 32GB | 40 zł |
Pendrive Intenso Ultra Line, 32 GB (3531480) | 44 zł |
Pendrive INTENSO Ultra Line 32GB | 40 zł |
Modyfikacje Intenso Ultra Line
Ceny na Intenso Ultra Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Ultra Line 16 GB | od 44 zł | 4 oferty | ||
Intenso Ultra Line 32 GB | od 40 zł | 4 oferty | ||
Intenso Ultra Line 64 GB | od 29 zł | 2 oferty | ||
Intenso Ultra Line 128 GB | od 60 zł | 3 oferty | ||
Intenso Ultra Line 256 GB | od 89 zł | 5 oferty | ||
Intenso Ultra Line 512 GB | od 160 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →