Pendrive Intenso Micro Line 16 GB (3500470)
Zdjęcia 4 |
Intenso Micro Line 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Micro Line 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive INTENSO Micro Line 16GB | 30 zł |
Pendrive Intenso Micro Line, 16 GB (3500470) | 34 zł |
Modyfikacje Intenso Micro Line
Ceny na Intenso Micro Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Micro Line 4 GB | od 24 zł | 3 oferty | ||
Intenso Micro Line 8 GB | od 25 zł | 5 oferty | ||
Intenso Micro Line 16 GB | od 30 zł | 4 oferty | ||
Intenso Micro Line 32 GB | od 35 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →