Pendrive Silicon Power Ultima U03 16 GB
Silicon Power Ultima U03 16Gb |
Kolor | | Pojemność | 16 GB | Interfejs | USB 2.0 | Funkcje i możliwości | wskaźnik odczytu/zapisu | Wysuwane złącze | | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Wymiary | 20x55x9 mm | Waga | 13 g | Data dodania do E-Katalog | lipiec 2012 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Silicon Power Ultima U03 SP016GBUF2U03V1K Pamięć USB 16 GB CzarnyWskaźnik LED pokazuje transfer danych
Obsługuje Windows 8, 7, Vista, XP i Mac
256-bitowe szyfrowanie AES Amazon.pl
Złóż skargę | | 40 zł | | |
|
| Silicon Power Ultima U03 - 16GB - USB StickUSB flash drive, 16 GB, USB 2.0, mystery black Proshop.plZłóż skargę | | 49 zł | | |
|
| Pendrive SILICON POWER Ultima U03 16GBPamięć SILICON POWER Ultima U03 o pojemności 16GB z wysuwanym złączem USB która ułatwia łatwą i wydajną funkcjonalność w codz... więcejiennym użytkowaniu. Prosty mechanizm przesuwu obsługiwany jest tylko za pomocą delikatnego ruchu kciukiem. Błyszczące wykończenie w kształcie rombu z przodu i teksturowanym wykończeniem z tyłu sprawia, że jest to stylowa pamięć flash, którą możesz dumnie wyjąć z torby. Electro.plZłóż skargę | | 17 zł | | |
|
| Pendrive Silicon Power Ultima U03 16GB USB 2.0 kolor czarny (SP016GBUF2U03Specyfikacja Układ Łożysko tulejowe Kolor produktu Czarny Materiał obudowy Plastik Certyfikaty CE/FCC... więcej/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC Waga produktu 13 g Szerokość produktu 55 mm Wysokość produktu 8,6 mm Głębokość produktu 20 mm Szyfrowanie / bezpieczeństwo 256-bit AES Ochrona hasłem Nie Dostęp zabezpieczony kodem PIN Nie Czytnik linii papilarnych Nie Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Education x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Education Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 42 zł | | |
|
| Silicon Power Pendrive Silicon Power Ultima U03 16GB USB 2.0 kolor czarny Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 10 • Windows 10 Education • Windows 10 Education x64 • Windows 10 Enterprise •... więcejWindows 10 Enterprise x64 • Windows 10 Home • Windows 10 Home x64 • Windows 10 Pro • Windows 10 Pro x64 • Windows 7 • Windows 7 Enterprise • Windows 7 Enterprise x64 • Windows 7 Home Basic • Windows 7 Home Basic x64 • Windows 7 Home Premium • Windows 7 Home Premium x64 • Windows 7 Professional • Windows 7 Professional x64 • Windows 7 Starter • Windows 7 Starter x64 • Windows 7 Ultimate • Windows 7 Ultimate x64 • Windows 7 x64 • Windows 8 • Windows 8 Enterprise • Windows 8 Enterprise x64 • Windows 8 Pro • Windows 8 Pro x64 • Windows 8 x64 • Windows 8.1 • Windows 8.1 Enterprise • Windows 8.1 Enterprise x64 • Windows 8.1 Pro • Windows 8.1 Pro x64 • Windows 8.1 x64 • Windows Vista • Windows Vista Business • Windows Vista Business x64 • Windows Vista Enterprise • Windows Vista Enterprise x64 • Windows Vista Home Basic • Windows Vista Home Basic x64 • Windows Vista Home Premium • Windows Vista Home Premium x64 • Windows Vista Ultimate • Windows Vista Ultimate x64 • Windows Vista x64 • Windows XP Home • Windows XP Home x64 • Windows XP Professional • Windows XP Professional x64Obsługiwane systemy operacyjne MacMac OS X 10.10 Yosemite • Mac OS X 10.11 El Capitan • Mac OS X 10.12 Sierra • Mac OS X 10.3 Panther • Mac OS X 10.4 Tiger • Mac OS X 10.5 Leopard • Mac OS X 10.6 Snow Leopard • Mac OS X 10.7 Lion • Mac OS X 10.8 Mountain Lion • Mac OS X 10.9 Mavericks Akces-markt.plZłóż skargę | | 28 zł | | |
Zaawansowane funkcje i możliwości pendrive'a Silicon Power Ultima U03 16Gb: Modyfikacje Silicon Power Ultima U03
Ceny na Silicon Power Ultima U03 |
---|
| Silicon Power Ultima U03 8 GB | | od 19 zł | 6 oferty |
| Silicon Power Ultima U03 16 GB | | od 17 zł | 21 oferta |
| Silicon Power Ultima U03 32 GB | | od 20 zł | 11 oferty |
| Silicon Power Ultima U03 64 GB | | od 67 zł | 1 oferta |
Dynamika cen dla Silicon Power Ultima U03 16 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna