Pendrive Intenso Basic Line 16 GB (3503470)
Zdjęcia 3 |
Intenso Basic Line 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intenso Basic Line
Ceny na Intenso Basic Line |
---|---|---|---|---|
Intenso Basic Line 8 GB | od 32 zł | 1 oferta | ||
Intenso Basic Line 16 GB | od 54 zł | 1 oferta | ||
Intenso Basic Line 32 GB | od 29 zł | 5 oferty | ||
Intenso Basic Line 64 GB | od 48 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →