Pendrive Team Group C145 32 GB
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Team Group C145 32Gb |
|
Wygodny i niedrogi pendrive o małej pojemności (32 GB) z szybkim interfejsem USB 3.2 Gen1 i oryginalną konstrukcją plastikowej obudowy wyposażonej w wysuwane złącze. Jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej. Głównymi zaletami tego modelu są: przystępna cena oraz wysoki stopień kompatybilności z dowolnymi standardami interfejsu USB (od przestarzałej wersji USB 1.1 do zaawansowanego USB 3.2 Gen 2).
Jest automatycznie wykrywany przez wszystkie wersje systemów operacyjnych z rodziny Windows (od Windows XP), Linux (Kernel 2.6.x i nowsze), a także Mac OS (wersja 10.6.x+). Pendrive Team Group C145 32 GB jest gotowy, aby stać się wygodnym narzędziem do przechowywania/przenoszenia różnych dokumentów tekstowych, prezentacji, arkuszy kalkulacyjnych, treści foto/video i innych plików.
Potrafi wykazać niezmiennie wysokie prędkości odczytu sekwencyjnego i umiarkowane prędkości zapisu (odpowiednio 75 i 20 MB / s). Skopiowanie pliku o wielkości 4 GB z takiego dysku na komputer zajmuje mniej niż minutę. Kompaktowe wymiary plastikowej obudowy i niewielka waga ułatwiają przenoszenie urządzenia w dowolnej kieszeni lub torbie. Doskonałe wskaźniki wagi i rozmiaru sprawiają, że dysk ten jest wygodnym towarzyszem podróży służbowych i podróży.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Modyfikacje Team Group C145
Ceny na Team Group C145 |
---|---|---|---|---|
Team Group C145 16 GB | od 96 zł | 3 oferty | ||
Team Group C145 32 GB | od 65 zł | 1 oferta | ||
Team Group C145 64 GB | od 72 zł | 1 oferta |