Pendrive Team Group C211 64 GB (TC211364GL01)
Zdjęcia 9 |
Team Group C211 64Gb 2021 rokUSB 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Team Group C211
Ceny na Team Group C211 |
---|---|---|---|---|
Team Group C211 64 GB | od 47 zł | 1 oferta | ||
Team Group C211 128 GB | od 86 zł | 1 oferta | ||
Team Group C211 256 GB | od 94 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →