Pendrive HP x755w 32 GB (HPFD755W-32)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
HP x755w 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP x755w 32 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Pendrive 32 GB USB30 X755 W niebieski HPFD755W-32 | 21 zł |
HP Pendrive 32GB HP USB 3.1 HPFD755W-32 SGPNY3G32HP755W | 28 zł |
Pendrive HP x755w 32GB | 23 zł |
HP Pendrive 32GB HP USB 3.1 HPFD755W-32 52851 | 28 zł |
Pendrive HP x755w 32GB | 28 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje HP x755w
Ceny na HP x755w |
---|---|---|---|---|
HP x755w 32 GB | od 21 zł | 13 oferty | ||
HP x755w 64 GB | od 26 zł | 11 oferty | ||
HP x755w 128 GB | od 40 zł | 13 oferty | ||
HP x755w 256 GB | od 72 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →