Pendrive HP x796w 128 GB (HPFD796L-128)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
HP x796w 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje HP x796w
Ceny na HP x796w |
---|---|---|---|---|
HP x796w 32 GB | od 29 zł | 10 oferty | ||
HP x796w 64 GB | od 29 zł | 15 oferty | ||
HP x796w 128 GB | od 45 zł | 2 oferty | ||
HP x796w 256 GB | od 97 zł | 12 oferty | ||
HP x796w 512 GB | od 249 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →