Pendrive HP x796w 256 GB (HPFD796L-256)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
HP x796w 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP x796w 256 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP x796w USB 31 Flash Drive 256GB Push and Pull design Metallic finish HPF | 100 zł |
HP Pendrive 256GB USB 3.1 HPFD796L-256 SGPNY3256HP796W | 97 zł |
Pendrive HP X796W 256GB | 100 zł |
HP Pendrive 256GB USB 3.1 HPFD796L-256 73775 | 99 zł |
Pendrive HP X796W 256GB HPFD796L-256 | 100 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje HP x796w
Ceny na HP x796w |
---|---|---|---|---|
HP x796w 32 GB | od 29 zł | 8 oferty | ||
HP x796w 64 GB | od 29 zł | 15 oferty | ||
HP x796w 128 GB | od 45 zł | 2 oferty | ||
HP x796w 256 GB | od 97 zł | 10 oferty | ||
HP x796w 512 GB | od 249 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →