Pendrive HP x911w 256 GB (HPFD911W-256)
Zdjęcia 3 |
HP x911w 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP x911w 256 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Pendrive 256GB HP USB 3.2 USB HPFD911W-256 SGPNY3256HP911W | 145 zł |
PNY HP HPFD911W 256GB (300/410 MB/s) RF-PD-PNY-0037 | 160 zł |
HP Pendrive 256GB HP USB 3.2 USB HPFD911W-256 98866 | 148 zł |
HP Inc. Pendrive 256GB HP USB 3.2 USB HPFD911W-256 | 163 zł |
HP Pendrive 256GB HP USB 3.2 USB HPFD911W-256 98866 | 145 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje HP x911w
Ceny na HP x911w |
---|---|---|---|---|
HP x911w 128 GB | od 111 zł | 6 oferty | ||
HP x911w 256 GB | od 133 zł | 14 oferty | ||
HP x911w 512 GB | od 167 zł | 9 oferty | ||
HP x911w 1024 GB | od 299 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →