Pendrive HP x911w 128 GB (HPFD911W-128)
Zdjęcia 4 |
HP x911w 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP x911w 128 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP x911w USB SSD 32 Flash Drive 128GB 500MB/s Read Speed 450MB/s Write Spe | 122 zł |
Pendrive (Pamięć USB) HP (128 GB \Czarny ) | 111 zł |
HP x911w 128GB USB 3.2 500 MB/s Czarny | 129 zł |
Pendrive HP x911w, 128 GB (HPFD911W-128) | 138 zł |
HP x911w 128GB USB 3.2 500 MB/s Czarny | 129 zł |
HP x911W 128GB USB 3.2 Gen. 1 (USB 3.0) | 120 zł |
Modyfikacje HP x911w
Ceny na HP x911w |
---|---|---|---|---|
HP x911w 128 GB | od 111 zł | 6 oferty | ||
HP x911w 256 GB | od 133 zł | 14 oferty | ||
HP x911w 512 GB | od 167 zł | 9 oferty | ||
HP x911w 1024 GB | od 299 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →