Pendrive Hama Laeta Twin USB 2.0 128 GB (00114872)
Zdjęcia 7 |
Hama Laeta Twin USB 2.0 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hama Laeta Twin USB 2.0
Ceny na Hama Laeta Twin USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Hama Laeta Twin USB 2.0 32 GB | od 31 zł | 1 oferta | ||
Hama Laeta Twin USB 2.0 64 GB | od 32 zł | 1 oferta | ||
Hama Laeta Twin USB 2.0 128 GB | od 70 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →