Pendrive Patriot Memory Xporter 3 256 GB (PSF256GX3B3U)
Zdjęcia 6 |
Patriot Memory Xporter 3 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Xporter 3 256 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Memory Pamięć USB Xporter 3 Czarny 256 GB S9133367 | 109 zł |
Patriot Xporter 3 - 256GB - USB Stick | 97 zł |
Patriot Xporter 3 256GB Type A USB 3.2 chowany czarny RF-PD-PDP-0034 | 75 zł |
PARTIOT FLASHDRIVE Xporter 3 256GB Type A USB3.2 | 93 zł |
Patriot Memory PARTIOT FLASHDRIVE Xporter 3 256GB Type A USB3.2 | 79 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Patriot Memory Xporter 3
Ceny na Patriot Memory Xporter 3 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Xporter 3 32 GB | od 19 zł | 9 oferty | ||
Patriot Memory Xporter 3 64 GB | od 29 zł | 4 oferty | ||
Patriot Memory Xporter 3 128 GB | od 35 zł | 11 oferty | ||
Patriot Memory Xporter 3 256 GB | od 65 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →