Pendrive SanDisk Ultra Dual 32 GB
Wideo 12Zdjęcia 4 |
SanDisk Ultra Dual 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria SanDisk UltraPorównaj w tabeli →
od 43 zł
64 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, metal, odczyt: 150 MB/s
od 32 zł
64 GB, USB 3.2 gen1, tworzywo sztuczne, odczyt: 100 MB/s, zapis: 100 MB/s
od 203 zł
512 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, metal, odczyt: 150 MB/s
od 66 zł
128 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, metal, odczyt: 150 MB/s
od 109 zł
256 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, metal, odczyt: 150 MB/s
od 47 zł
32 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, metal, odczyt: 150 MB/s
od 50 zł
128 GB, USB 3.2 gen1, tworzywo sztuczne, odczyt: 100 MB/s, zapis: 100 MB/s
od 75 zł
256 GB, USB 3.2 gen1, tworzywo sztuczne, odczyt: 100 MB/s, zapis: 100 MB/s
od 64 zł
128 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, tworzywo sztuczne, odczyt: 150 MB/s
od 416 zł
1024 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, metal, odczyt: 150 MB/s
od 30 zł
64 GB, USB C 3.2 gen1, OTG, tworzywo sztuczne, odczyt: 150 MB/s
od 45 zł
64 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, tworzywo sztuczne, odczyt: 150 MB/s
od 104 zł
256 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, tworzywo sztuczne, odczyt: 150 MB/s
od 31 zł
16 GB, USB 3.2 gen1, miniaturowy, tworzywo sztuczne, odczyt: 130 MB/s
od 30 zł
64 GB, USB 3.2 gen1, miniaturowy, tworzywo sztuczne, odczyt: 130 MB/s
od 38 zł
32 GB, USB 3.2 gen1 i USB C, OTG, tworzywo sztuczne, odczyt: 150 MB/s
Wideo recenzje
SANDISK ULTRA Dual Drive Luxe USB Type-C - czyli łatwe przenoszenie danych pomiędzy urządzeniami
5 lutego 20236 176 przegląd
SANDISK ULTRA DUAL DRIVE 3.0 flash drive /for RS 799
17 maja 2018114 przegląd
Sandisk Ultra Dual USB 3.0 OTG Drive Unboxing en español
14 czerwca 2016486 przegląd
SANDISK | ULTRA DUAL | DRIVE GO | TYPE C | PENDRIVE FOR | MOBILE 64GB | UNBOXING TAMIL | தமிழ் 2021
10 listopada 2021210 przegląd
Nerdy Unboxing Sandisk Ultra Dual USB Drive
13 września 2015120 przegląd
Quick unboxing of SanDisk Ultra Dual 32GB USB 3.0 OTG Pen Drive
27 października 2018105 przegląd
Unboxing Sandisk Ultra Dual USB 3.0 OTG 16GB Pendrive in Hindi/Urdu
5 sierpnia 2018197 przegląd
SanDisk Ultra Dual Drive Go Type C Pendrive speed test and sandisk memory zone app review
14 października 2021912 przegląd
Sandisk Ultra Dual USB 3.0 OTG Drive Unboxing & Review!
14 stycznia 2017262 przegląd
Sandisk Ultra Dual USB Drive unboxing | 16gb
22 listopada 2014269 przegląd
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe Type C USB Drive 3.0 | How To Connect USB OTG Drive To Android Phone?
12 lutego 202116 282 przegląd
SanDisk Ultra Dual 64GB USB 3.0 OTG Pen Drive Unboxing # Amazon.in # Ravi Creative plus
9 lipca 2018205 przegląd
Polecamy
od 47 zł
32 GB, USB 3.2 gen1 i microUSB, OTG, metal, odczyt: 70 MB/s, zapis: 15 MB/s