Pendrive Kingston DataTraveler Exodia M 32 GB
Wideo 5Zdjęcia 17 |
Kingston DataTraveler Exodia M 32 Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston DataTraveler Exodia M 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston DataTraveler Exodia M DTXM/32 GB USB 32 Gen 1 - z ruchomą nasadką | 57 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler Exodia M 32GB | 30 zł |
Pendrive KINGSTON DataTraveler Exodia M 32GB DTXM 32GB | 30 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston DataTraveler Exodia M
Ceny na Kingston DataTraveler Exodia M |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia M 32 GB | od 30 zł | 4 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 GB | od 18 zł | 28 oferty | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 128 GB | od 28 zł | 31 oferta | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 256 GB | od 67 zł | 32 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →