Pendrive Kingston DataTraveler Exodia M 64 GB
Kingston DataTraveler Exodia M 64 Gb |
Kolor | | Pojemność | 64 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Wysuwane złącze | | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 67x22x12 mm | Waga | 10 g | Oficjalna strona | kingston.com | Data dodania do E-Katalog | czerwiec 2022 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Kingston DataTraveler Exodia M 2 sztuki USB 32 Gen 1 DTXM/64GB-2P - z ruchKonstrukcja z ruchomą nasadką chroni złącze USB
Wiele opcji kolorystycznych według pojemności
Pętla łatwo mocuje się do breloczków Amazon.pl
Złóż skargę | | 47 zł | | |
|
| Kingston DataTraveler Exodia M - Niebieski - 64GB - USB StickUSB-stick, 64 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A po??czenie, Ruchomy design zamykaj?cy na pendrive, p?tla na klucze, kolor: niebieski / black Proshop.plZłóż skargę | | 36 zł | | |
|
| Kingston Pendrive Data Traveler Exodia M 64GB USB3.2 Gen1 SGKIN3G64DTXM01Kingston DataTraveler Exodia M
Kingston DataTraveler Exodia M to pamięć, która oferuje wydajność interfejsu USB 3.2 Gen 1... więcej, aby zapewnić łatwy dostęp do danych na komputerach przenośnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym. Pamięć DT Exodia M umożliwia szybki transfer i wygodne przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych danych. Jest dostępna w wielu stylowych wersjach kolorystycznych, które odpowiadają różnym pojemnościom do 256 GB. Dzięki ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 27 zł | | |
|
| Kingston 64GB USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia M (Black + Blue) RF-PD-KNGPamięć flash USB DataTraveler Exodia M Kingston DataTraveler® Exodia™ M to pamięć, która oferuje wydajność interfejsu USB 3.2... więcejGen 1, aby zapewnić łatwy dostęp do danych na komputerach przenośnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym. Pamięć DT Exodia M umożliwia szybki transfer i wygodne przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych danych. Jest dostępna w wielu stylowych wersjach kolorystycznych, które odpowiadają różnym pojemnościom – do 256 GB. Dzięki praktycznej konstrukcji jest idealnym przenośnym urządzeniem do przechowywania danych w pracy, domu i szkole. Dodatkowymi zaletami pamięci DT Exodia M są pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston®. Funkcjonalna konstrukcja Ruchoma zatyczka chroni złącze USB i dane, gdy pamięć nie jest używana. Wygoda zawsze pod ręką Lekka pamięć USB, zgodna ze standardem USB 3.2 Gen 1, umożliwia szybkie przesyłanie plików. Przenośność Wersje o różnych pojemnościach z kolorową zatyczką i zaczepem do kółka na klucze. Komputronik.plZłóż skargę | | 29 zł | | |
|
| Pendrive KINGSTON DataTraveler Exodia M 64GBKingston DataTraveler® Exodia™ M to pamięć, która oferuje wydajność interfejsu USB 3.2 Gen 1, aby zapewnić łatwy dostęp do da... więcejnych na komputerach przenośnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym. Pamięć DT Exodia M umożliwia szybki transfer i wygodne przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych danych. Jest dostępna w wielu stylowych wersjach kolorystycznych, które odpowiadają różnym pojemnościom – do 256 GB. Dzięki praktycznej konstrukcji jest idealnym przenośnym urządzeniem do przechowywania danych w pracy, domu i szkole. Dodatkowymi zaletami pamięci DT Exodia M są pięcioletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston®. Electro.plZłóż skargę | | 20 zł | | |
Wideo recenzje
USB 3.2 Gen 1 Flash Drive - DataTraveler® Exodia™ M – Kingston Technology
10 maja 202233 958 przegląd
Sandisk Ultra Flair Vs Kingston Datatraveler Exodia Comparison | Hindi
16 czerwca 202310 303 przegląd
Kingston Datatraveler Exodia usb 3.2 64GB Testing , benchmark write and read speeds
16 lutego 2022982 przegląd
Kingston Datatraveler Exodia usb 3.2 32GB benchmark speed test
20 lipca 202112 656 przegląd
Mở hộp, review, test tốc độ USB 3.2 Gen 1 Kingston DataTraveler Exodia M DTXM/32GB
10 listopada 20225 401 przegląd
Modyfikacje Kingston DataTraveler Exodia M
Ceny na Kingston DataTraveler Exodia M |
---|
| Kingston DataTraveler Exodia M 32 GB | | od 30 zł | 4 oferty |
| Kingston DataTraveler Exodia M 64 GB | | od 18 zł | 30 oferty |
| Kingston DataTraveler Exodia M 128 GB | | od 31 zł | 20 oferty |
| Kingston DataTraveler Exodia M 256 GB | | od 68 zł | 29 oferty |
Dynamika cen dla Kingston DataTraveler Exodia M 64 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna