Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 16 GB (SDDDC2-016G-G46)
Wideo 13Zdjęcia 14 |
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 32 GB | od 25 zł | 17 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64 GB | od 45 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 GB | od 40 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256 GB | od 113 zł | 17 oferty |