Pendrive Patriot Memory Supersonic Rage Lite 256 GB (PEF256GRLB32U)
Zdjęcia 10 |
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Supersonic Rage Lite 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Supersonic PenDrive Rage Lite 256GB USB 3.2 RF-PD-PDP-0028 | 89 zł |
Pendrive (Pamięć USB) PATRIOT 256 GB Czarny | 146 zł |
PATRIOT RAGE LITE 120 MB/s 256GB USB 3.2 czarny | 83 zł |
PATRIOT RAGE LITE 120 MB/s 256GB USB 3.2 czarny | 103 zł |
Patriot 256GB Supersonic Rage Lite USB 3.2 120MB/s - darmowy odbiór w 22 m | 139 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Supersonic Rage Lite
Ceny na Patriot Memory Supersonic Rage Lite |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 32 GB | od 20 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 64 GB | od 25 zł | 10 oferty | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 128 GB | od 37 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory Supersonic Rage Lite 256 GB | od 83 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →