Pendrive Patriot Memory Xporter 3 32 GB (PSF32GX3B3U)
Patriot Memory Xporter 3 32Gb |
Kolor | | Pojemność | 32 GB | Interfejs | USB 3.2 gen1 | Prędkość odczytu danych | 80 MB/s | Wysuwane złącze | | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 2 lata | Wymiary | 60x19x9 mm | Waga | 10 g | Oficjalna strona | patriotmemory.com | Data dodania do E-Katalog | październik 2023 | Oznaczenie producenta | PSF32GX3B3U
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Patriot Memory Pamięć USB Xporter 3 32 GB 100005013Pamięć USB marki Patriot Memory
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 1 x 10 x 13,2 cm
Odniesienie: S9133364
Jeśli to, czego chce... więcejsz, to jakość w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.pl
Złóż skargę | | 29 zł | | |
|
| Patriot Pendrive Xporter 3 32GB USB 3.2 Slider SGPAT3G32XPORT2Przenośny nośnik USB, który ułatwi Ci codzienne zadania. Dzięki szybkości odczytu do 80 MB/s i obsłudze trybu UASP zapewnia... więcejszybką reakcję, XPorter 3 umożliwia szybki i efektywny transfer plików o różnych rozmiarach, zdjęć, wideo i muzyki, kiedy tylko ich potrzebujesz. XPorter 3 jest kompatybilny z wieloma obecnie używanymi i starszymi systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz Mac, a także obsługuje formatowanie exFAT. Ponadto, jest wstecznie kompatybilny z poprzednimi wersjami USB. Zadowolenie.plZłóż skargę | | 27 zł | | |
|
| Patriot Xporter 3 32GB Type A USB 3.2 chowany czarny RF-PD-PDP-0032Patriot Xporter 3 32GB Type A USB 3.2 chowany czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ dar... więcejmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | | 26 zł | | |
|
| PATRIOT MEMORY USB 3.1 32GB PSF32GX3B3UKolor: Czarny Waga [g]: 10 g Wymiary [mm]: 9 x 19 x 60 mm Pojemność: 32 GB Interfejs: USB 3.1 Brelok na klucze: Tak Interfejs... więcej: ["USB 3.1 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1)"] Neonet.plZłóż skargę | | 27 zł | | |
|
| Patriot Pendrive Xporter 3 32GB USB 3.2 Slider 118462Przenośny nośnik USB, który ułatwi Ci codzienne zadania. Dzięki szybkości odczytu do 80 MB/s i obsłudze trybu UASP zapewnia... więcejszybką reakcję, XPorter 3 umożliwia szybki i efektywny transfer plików o różnych rozmiarach, zdjęć, wideo i muzyki, kiedy tylko ich potrzebujesz. XPorter 3 jest kompatybilny z wieloma obecnie używanymi i starszymi systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz Mac, a także obsługuje formatowanie exFAT. Ponadto, jest wstecznie kompatybilny z poprzednimi wersjami USB. Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 27 zł | | |
Modyfikacje Patriot Memory Xporter 3
Ceny na Patriot Memory Xporter 3 |
---|
| Patriot Memory Xporter 3 32 GB | | od 19 zł | 10 oferty |
| Patriot Memory Xporter 3 64 GB | | od 29 zł | 4 oferty |
| Patriot Memory Xporter 3 128 GB | | od 35 zł | 11 oferty |
| Patriot Memory Xporter 3 256 GB | | od 65 zł | 11 oferty |
Dynamika cen dla Patriot Memory Xporter 3 32 GB