USB-флешка SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ (SDCZ430-016G-G46)
Відео 7Фото 11 |
SanDisk Ultra Fit 3.1 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 16GB Ultra Fit USB 31 Flash Drive up to 130 MB/s read SDCZ430-016G | 45 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Fit 16GB | 27 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Fit, 16 GB, USB 3.0 | 31 zł |
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Fit 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Fit 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ | від 27 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 32 ГБ | від 87 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 64 ГБ | від 31 zł | 17 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 128 ГБ | від 40 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ | від 65 zł | 24 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 512 ГБ | від 189 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →