USB-флешка Silicon Power Blaze B02 8 ГБ (SP008GBUF3B02V1K)
Фото 3 |
Silicon Power Blaze B02 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Silicon Power Blaze B02
Ціни на Silicon Power Blaze B02 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Blaze B02 8 ГБ | від 20 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B02 16 ГБ | від 17 zł | 9 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B02 32 ГБ | від 19 zł | 9 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B02 64 ГБ | від 21 zł | 16 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B02 128 ГБ | від 35 zł | 15 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B02 256 ГБ | від 79 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →