USB-флешка Silicon Power Ultima II-I 8 ГБ
Фото 5 |
Silicon Power Ultima II-I 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Ultima II-I 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive Silicon Power Ultima II-I Series, 8 GB (SP008GBUF2M01V1K) | 24 zł |
Pendrive SILICON POWER Ultima II-I Series, 8 GB, USB 2.0 | 78 zł |
Silicon Power | Ultima-II | 8 GB | USB 2.0 | Black | 24 zł |
Pendrive SILICON POWER Ultima II-I Series, 8 GB, USB 2.0 | 18 zł |
Додаткові функції і можливості usb-флешки Silicon Power Ultima II-I 8Gb:
- Захист паролем
Модификації Silicon Power Ultima II-I
Ціни на Silicon Power Ultima II-I |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Ultima II-I 8 ГБ | від 18 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Ultima II-I 16 ГБ | від 62 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Ultima II-I 64 ГБ | від 67 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →