USB-флешка Silicon Power Blaze B30 128 ГБ
Фото 4 |
Silicon Power Blaze B30 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Silicon Power Blaze B30
Ціни на Silicon Power Blaze B30 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Blaze B30 8 ГБ | від 21 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B30 16 ГБ | від 21 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B30 32 ГБ | від 78 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B30 64 ГБ | від 25 zł | 9 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B30 128 ГБ | від 69 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B30 256 ГБ | від 64 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →