Pendrive Transcend JetFlash 780 64 GB (TS64GJF780)
Transcend JetFlash 780 64Gb |
|
Zgodność z deklarowanymi charakterystykami prędkości. Dostęp do oprogramowania własnościowego. Ładny wygląd.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 780 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetFlash 780 USB 3.0 - 64GB - 64GB - USB Stick | 182 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 780, 64 GB (TS64GJF780) | 178 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 780 64 GB | 291 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 780
Ceny na Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 GB | od 44 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 16 GB | od 52 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 32 GB | od 102 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 64 GB | od 178 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →