Pendrive SanDisk Cruzer Blade 16 GB (SDCZ50C-016G-B46T)
Wideo 13Zdjęcia 3 | od 66 zł Kup! Sandisk Usb 16gb Pendrive 3 Units Wielokolorowy SDCZ50C-016G-B46Ttradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
SanDisk Cruzer Blade 3x16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Cruzer Blade
Ceny na SanDisk Cruzer Blade |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Blade 16 GB | od 23 zł | 10 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 16 GB | od 66 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Cruzer Blade 32 GB | od 19 zł | 22 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 64 GB | od 22 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Cruzer Blade 128 GB | od 30 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →