Telewizor Samsung UE-55AU7022 55 " (UE55AU7022KXXH)
Zamknij
Menu
Samsung UE-55AU7022 55 "
55 "65 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2000 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung UE-55AU7022 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Samsung UE55AU7022 55 cali 4K UHDSAMSUNG TV 55 55AU7022 UHD STV Samsung Series 7 UE55AU7022KXXH Telewizor 139,7 cm (55") 4K Ultra... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 799 zł |
Smart TV 55" SAMSUNG 55" UE55AU7022KXXH 4K Smart TV 55" SAMSUNG UE55AU7022KXXH 4K Marka: Samsung Technologia: 4K UHD Rozdzielczość ekranu : 3840x2160 Zastosowane technologie: HDR 10+ Rodzaj ekranu: Prosty Przekątna ekranu : 55 cale Tuner : DVB-CDVB-T2DVB- Erli.plZłóż skargę | 1 848 zł |
SAMSUNG TV 55 55AU7022 UHD STVSAMSUNG TV 55 55AU7022 UHD STV
Samsung Series 7 UE55AU7022KXXH Telewizor 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny.
PurColor - technologia ta pozwala telewizorowi wyrazić szeroką gamę kolorów, zapewniając doskonałą jakość obrazu i wciągające wrażenia.
Procesor Crystal 4K - Potężny system skalowania zapewnia wszystkim ulubionym... więcejtreściom rozdzielczość 4K, zapewniając odwzorowanie kolorów bliżej rzeczywistości dzięki zaawansowanej technologii odwzorowania kolorów.
Motion Xcelerator -Wyraźne obrazy i wysoka wydajność dzięki automatycznej analizie i kompensacji każdej ramki na podstawie źródła zawartości.
Cały realizm rozdzielczości 4K UHD.
Dzięki czterokrotnie większej liczbie pikseli telewizor UHD 4K wykracza poza normalną rozdzielczość FHD, zapewniając wyraźny i krystalicznie czysty obraz.
HDR. Wysoki zakres dynamiczny zwiększa zakres poziomów światła w telewizorze, dzięki czemu możesz cieszyć się szeroką gamą kolorów i wszystkimi szczegółami wizualnymi, nawet w najciemniejszyc Carrefour.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 199 zł |
SAMSUNG TV 55 55AU7022 UHD STV | 1 799 zł |
Seria Samsung 7 (UltraHD 4K)Porównaj w tabeli →
od 990 zł
55 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 573 zł
50 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 328 zł
43 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 2 079 zł
65 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 2 199 zł
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 368 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 679 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 6 172 zł
85 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 3 398 zł
75 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 2 799 zł
65 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 299 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 575 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 472 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 699 zł
65 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 3 899 zł
75 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 802 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 499 zł
50 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 138 zł
50 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 7 499 zł
85 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 4 780 zł
75 ", 4K, 60 Hz, ids 2000 kl./s, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, bez Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, tuner T2
Modyfikacje Samsung UE-55AU7022
Ceny na Samsung UE-55AU7022 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-55AU7022 55 " | od 1 799 zł | 5 oferty | ||
Samsung UE-65AU7022 65 " | od 2 699 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 600 zł
55 ", 4K, 60 Hz, FALD, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, tuner T2
od 1 899 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 1 799 zł
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2
od 2 100 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 689 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 789 zł
55 ", 4K, 60 Hz, NanoCell, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 1 769 zł
58 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 699 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 000 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 499 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2