Telewizor Samsung QE-43Q60C 43 " (QE43Q60CAUXXH)
Zdjęcia 5 |
Średniej wielkości 43-calowy inteligentny telewizor z technologią Quantum Dot. Panel QLED urządzenia wyróżnia się jasnymi i nasyconymi kolorami, obsługą technologii obrazu HDR10+ o wysokim zakresie dynamicznym, z rozdzielczością 3840x2160 pikseli. Procesor Samsung Quantum 4K skutecznie skaluje treści do Ultra HD z niższych rozdzielczości klatek. Telewizor obsługuje domowy inteligentny system Tizen.
Samsung QE-43Q60C obsługuje obszerną listę aplikacji do konsumpcji treści online, są zintegrowane asystenty głosowe Google Ssistant, Amazon Alexa i Bixby. Podsystem dźwiękowy panelu telewizora jest skomponowany według schematu 2 x 10 W, ponadto głośniki urządzenia nabyły obsługę kodeków audio Dolby Digital. Siatka kanałów cyfrowej siatki nadawczej jest odbierana przez tuner telewizyjny na pokładzie telewizora, który przetwarza transmisje w standardach DVB-T2, DVB-C i DVB-S2. W arsenale złączy model posiada 3 złącza HDMI, 2 porty HDMI, optyczne wyjście audio na głośniki zewnętrzne lub soundbar. Korpus telewizora spoczywa na parze bocznych nóżek. Zamiast tego mogą skorzystać z usług uchwytu VESA 100x100 mm do montażu ściennego panelu telewizyjnego.
Kup Samsung QE-43Q60C 43 "
Wszystkie ceny 10 →TV QLED 4K 43 108 cm TQ43Q60C 2023 SamsungQE43Q60C | 1 799 zł |
Telewizor QLED Samsung QE43Q60C 43 cale 4K UHD | 1 725 zł |
Samsung QE43Q60CAU TV-LCD-SAM-0932 | 1 899 zł |
SAMSUNG QE43Q60CAU QLED 4K Tizen DVB-T2/HEVC QE43Q60CAUXXH | 2 669 zł |
Telewizor 43" Samsung QLED QE43Q60CAUXXH | 2 039 zł |
Modyfikacje Samsung QE-43Q60C
Ceny na Samsung QE-43Q60C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-43Q60C 43 " | od 1 725 zł | 10 oferty | ||
Samsung QE-50Q60C 50 " | od 2 189 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-55Q60C 55 " | od 1 188 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-65Q60C 65 " | od 3 139 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-75Q60C 75 " | od 4 599 zł | 2 oferty | ||
Samsung QE-85Q60C 85 " | od 6 696 zł | 4 oferty |