Telewizor Samsung QE-55Q60C 55 " (QE55Q60CAUXXH)
Zdjęcia 5 |
Telewizor 4K ze średniej półki wykorzystujący wysokiej jakości system kropek kwantowych do realistycznego odtwarzania kolorów oraz opatentowaną technologię podświetlenia Dual LED zapewniającą pełną kontrolę nad kolorami. Ekran QLED modelu ma przekątną 55 cali i może pochwalić się możliwością poprawnej pracy z technologią high dynamic range (HDR10+). Obraz na ekranie telewizora wyświetlany jest w wysokiej rozdzielczości 3840x2160 pikseli.
W razie potrzeby procesor Samsung Quantum 4K niezależnie skaluje zawartość do Ultra HD z niższych rozdzielczości klatek. W kwestii emisji dźwięku model uzbrojono w dwa głośniki o mocy 10 W z obsługą Dolby Digital. Na szczególną pochwałę zasługuje szybki, responsywny i wygodny smart system oparty na systemie operacyjnym Tizen. Samsung QE-55Q60C współpracuje z serwisami streamingowymi, bez problemu wyświetla obraz z podłączonych gadżetów mobilnych i prawidłowo rozpoznaje polecenia głosowe. Zewnętrzne źródła wideo podłączamy do telewizora poprzez USB (2 szt.) lub HDMI (3 szt.), a port HDMI oznaczony numerem „2” posiada złącze eARC.
Kup Samsung QE-55Q60C 55 "
Wszystkie ceny 14 →TV QLED 4k 55 138cm TQ55Q60C 2023 QE55Q60C | 2 599 zł |
Telewizor QLED Samsung QE55Q60C 55 cali 4K UHD | 2 297 zł |
Telewizor Samsung QE55Q60CAUXXH 55" QLED 4K UHD Tizen TV | 4 179 zł |
Samsung QE55Q60CAUXXH TV-LCD-SAM-0924 | 2 599 zł |
Telewizor SAMSUNG QE55Q60C 55" QLED 4K Tizen TV | 4 000 zł |
Modyfikacje Samsung QE-55Q60C
Ceny na Samsung QE-55Q60C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-43Q60C 43 " | od 1 725 zł | 10 oferty | ||
Samsung QE-50Q60C 50 " | od 2 189 zł | 9 oferty | ||
Samsung QE-55Q60C 55 " | od 1 188 zł | 15 oferty | ||
Samsung QE-65Q60C 65 " | od 3 139 zł | 4 oferty | ||
Samsung QE-75Q60C 75 " | od 4 599 zł | 2 oferty | ||
Samsung QE-85Q60C 85 " | od 6 696 zł | 4 oferty |