Telewizor Samsung UE-50CU8072 50 " (UE50CU8072UXXH)
Zdjęcia 5 |
Telewizor z serii Samsung Crystal UHD, który dołączył do grona produktów południowokoreańskiej marki elektroniki w 2023 roku. Model należy do budżetowego segmentu paneli 4K i ma ekran o przekątnej 50 cali. Za przetwarzanie obrazu odpowiada autorski procesor Samsung Crystal 4K. A od „ulepszaczy” obrazu w telewizorze dostarczane są technologie Contrast Enhancer i Dynamic Crystal Color.
Za dźwięk modelu odpowiadają głośniki pokładowe formatu 2 x 10 watów. Zapowiada się też wsparcie dla podłączenia zewnętrznego soundbara, a jego działanie ma być w zgodzie z wbudowanymi głośnikami (technologia Q-Symphony). System operacyjny Samsung UE-50CU8072 jest reprezentowany przez inteligentną powłokę Tizen z intuicyjnym interfejsem użytkownika, szeroką gamą kompatybilnych aplikacji, zintegrowanymi asystentami głosowymi Google Assistant, Amazon Alexa i Bixby. Trzy złącza HDMI służą do podłączania źródeł sygnału wideo do telewizora, a dwa porty USB służą do podłączania zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Od strony panelu tylnego urządzenie posiada otwory montażowe na uchwyt ścienny zgodny ze standardem VESA o wymiarach 200x200 mm.
Kup Samsung UE-50CU8072 50 "
Samsung 50" Telewizor UE50CU8072U CU8000 Series - 50" LED-backlit LCD TV - | 2 119 zł |
Telewizor LED Samsung UE50CU8072 50 cali 4K UHD | 1 749 zł |
Telewizor LED Samsung UE50CU8072 50' 4K UHD czarny | 1 903 zł |
Telewizor Samsung UE50CU8072 | 2 475 zł |
Telewizor 50" Samsung UE50CU8072UXXH | 1 849 zł |
Modyfikacje Samsung UE-50CU8072
Ceny na Samsung UE-50CU8072 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU8072 43 " | od 1 439 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-50CU8072 50 " | od 1 749 zł | 5 oferty | ||
Samsung UE-55CU8072 55 " | od 2 188 zł | 6 oferty | ||
Samsung UE-65CU8072 65 " | od 2 790 zł | 1 oferta |