Telewizor Samsung QE-65S95C 65 " (QE65S95CATXXH)
Zdjęcia 6 |
Samsung QE-65S95C 65 "
2023 rokSeries S95B (2022)4K120 Hzsterowanie głosowesubwoofercienki≥ 4 HDMIQD-OLEDHDR10+Quantum 4Kduża liczba głośników
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:Smart TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Złącze USB-C do podłączenia aparatu.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QE-65S95C 65 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Samsung QE65S95CATXXH | 7 799 zł |
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE65S95CATXXH Czarny | 10 349 zł |
Telewizor OLED Samsung QE65S95C 65 cali 4K UHD | 7 680 zł |
Samsung QE65S95CATXXH TV-LCD-SAM-0987 | 8 990 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Samsung QE-65S95C
Ceny na Samsung QE-65S95C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55S95C 55 " | od 5 599 zł | 5 oferty | ||
Samsung QE-65S95C 65 " | od 7 680 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-77S95C 77 " | od 12 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →