Telewizor Samsung QE-77S95C 77 "
Zdjęcia 6 |
Kup Samsung QE-77S95C 77 "
Wszystkie ceny 6 →Telewizor OLED Samsung QE77S95C 77 cali 4K UHD | 12 999 zł |
Telewizor SAMSUNG QE77S95C 77" OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 | 14 999 zł |
Telewizor Samsung QE77S95CATXXH OLED 77'' 4K Ultra HD Tizen | 19 971 zł |
Telewizor SAMSUNG QE77S95C 77" OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 | 18 000 zł |
Telewizor Samsung QE77S95CATXXH OLED 77" | 13 999 zł |
Samsung QE-77S95C: Innowacja i styl
Flagowy telewizor Samsung QE-77S95C wyróżnia się nie tylko wyjątkowymi innowacjami technologicznymi, ale także zachwyca ultracienką konstrukcją. Mając zaledwie 11 mm grubości, wyznacza nowe standardy w branży telewizyjnej, oferując estetyczne i funkcjonalne podejście do rozmieszczenia złączy w Slim One Connect.
Wyższość technologii QD-OLED
Samsung QE-77S95C został wyposażony w innowacyjną matrycę QD-OLED, która łączy organiczne diody z filtrem kropek kwantowych. Zapewnia to nienaganny kontrast i wysoką jasność na 77-calowym ekranie 4K. Oprócz imponującego kontrastu i jasności telewizor oferuje wyjątkowe kąty widzenia i szeroką gamę kolorów z certyfikatem Pantone.
Domowe centrum rozrywki
Samsung QE-77S95C nadaje się do oglądania wszelkiego rodzaju treści, czy to filmów, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych czy gier. Wyposażony w mocny system głośników 6.1 o mocy 70 W i obsługę Dolby Atmos, telewizor zapewnia imponujące wrażenia dźwiękowe. Gracze mogą korzystać z takich funkcji, jak częstotliwość odświeżania 120 Hz (w oprogramowaniu do 144 Hz), FreeSync Premium Pro i HDMI 2.1.
Inteligentne funkcje i łatwość obsługi
Telewizorem można sterować za pomocą autorskiego systemu Tizen OS i interfejsu Smart Hub, a także pilota ze sterowaniem głosowym i możliwością ładowania z energii słonecznej. Dzięki temu Samsung QE-77S95C staje się nie tylko źródłem wysokiej jakości obrazu i dźwięku, ale także centrum sterowania rozrywką w Twoim domu.
Samsung QE-77S95C naprawdę wyznacza wysokie standardy w świecie telewizorów 4K, zapewniając nienaganną jakość obrazu i dźwięku oraz zaawansowane funkcje zapewniające pełną rozrywkę domową.
Modyfikacje Samsung QE-77S95C
Ceny na Samsung QE-77S95C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55S95C 55 " | od 5 599 zł | 5 oferty | ||
Samsung QE-65S95C 65 " | od 7 680 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-77S95C 77 " | od 12 999 zł | 6 oferty |