Телевізор TCL 50C805 50 "
Фото 8 |
Смарт-телевізор під керуванням функціональної платформи Google TV, яка аналізує глядацькі уподобання та видає рекомендації щодо перегляду контенту прямо на головному екрані. Дані при цьому підтягуються з усіх встановлених сервісів та додатків. Також у плюси смарт-системи можна записати вбудований Chromecast та зручне голосове управління, реалізоване через віртуальну підмайстру Google Assistant та Amazon Alexa.
TCL 50C805 оснащується 50-дюймовою QLED-панеллю з прогресивним підсвічуванням типу MiniLED - матрицю телевізора осяють крихітні світлодіоди, що дозволяють сформувати величезну кількість зон локального затемнення зображення для повного занурення в те, що відбувається на екрані. Картинка на дисплеї ТБ транслюється в максимальній роздільній здатності 3840х2160 пікселів з кадровою частотою до 120 к/с.
Сигнал такого роду можна передавати крізь роз'єм HDMI версії 2.1, які обзавелися підтримкою ігрових технологій VRR (змінна частота оновлення) і ALLM (автоматична низька затримка). За звучання моделі відповідають динаміки формату 2 х 15 Вт із Dolby Atmos та DTS:X. Також у телевізорі є вбудований мультиформатний тюнер для прийому телетрансляцій мовних стандартів DVB-T2, DVB-C та DVB-S2.
Купити TCL 50C805 50 "
TV QLED Mini LED TCL 50C805 127 cm 4K UHD Google TV Szczotkowane aluminium | 4 683 zł |
TCL 50" Telewizor 50C805 C80 Series - 50" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K L | 3 541 zł |
Telewizor 50" TCL 50C805 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 899 zł |
Модификації TCL 50C805
Ціни на TCL 50C805 |
---|---|---|---|---|
TCL 50C805 50 " | від 2 899 zł | 3 пропозиції | ||
TCL 55C805 55 " | від 3 466 zł | 3 пропозиції | ||
TCL 65C805 65 " | від 4 499 zł | 3 пропозиції | ||
TCL 75C805 75 " | від 6 490 zł | 3 пропозиції | ||
TCL 85C805 85 " | від 9 868 zł | 1 пропозиція |