Телевізор TCL 98C805 98 "
Фото 5 |
TCL 98C805 98 "
Екран:98 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, ідс 240 к/с, Mini LED
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити TCL 98C805 98 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TV QLED Mini LED TCL 98C805 248 cm 4K UHD Google TV Szczotkowane aluminium | 21 763 zł |
TCL 98C805 98" QD Mini-LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby AtmosWidżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plПоскаржитись | 16 990 zł |
Telewizor TCL 98C805 QLED 98" 4K Ultra HD Google TV | 15 807 zł |
TCL 98C805 98" QD Mini-LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby AtmosAplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDПоскаржитись | 17 999 zł |
АксесуариВсі аксесуари для TCL 98C805 →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 119 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 459 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 537 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 1 018 zł
32 ", Full HD, 60 Гц, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 4 399 zł
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 3 804 zł
55 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI