Телевізор TCL 75C805 75 "
Фото 8 |
TCL 75C805 75 "
Екран:75 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц, ідс 4000 к/с, Mini LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити TCL 75C805 75 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TCL 75C805 Smart TV 75-calowy 4K H265 DVB-T2 QLED | 8 993 zł |
TCL QD-Mini LED 75C805 75" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby AWidżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plПоскаржитись | 6 490 zł |
TCL QD-Mini LED 75C805 75" QLED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby AAplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, HBO Max, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDПоскаржитись | 6 490 zł |
АксесуариВсі аксесуари для TCL 75C805 →
Модификації TCL 75C805
Ціни на TCL 75C805 |
---|---|---|---|---|
TCL 50C805 50 " | від 2 899 zł | 3 пропозиції | ||
TCL 55C805 55 " | від 3 466 zł | 3 пропозиції | ||
TCL 65C805 65 " | від 4 499 zł | 3 пропозиції | ||
TCL 75C805 75 " | від 6 490 zł | 3 пропозиції | ||
TCL 85C805 85 " | від 9 868 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 649 zł
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 4300 к/с, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 5 190 zł
75 ", 4K, 120 Гц, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 7 199 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 999 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 7 999 zł
75 ", 4K, 120 Гц, ідс 960 к/с, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 6 499 zł
75 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony Cognitive XR, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 849 zł
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 2 626 zł
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Гц, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, багато динаміків, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI