Telewizor Samsung QE-55S95C 55 "
Zdjęcia 6 |
Flagowy telewizor 4K z ultracienkim ekranem - model ma panel o grubości około 1 cm na całej powierzchni. Udało się go tak bardzo zredukować dzięki zastosowaniu modułu zdalnego One Connect, na pokładzie którego znajdują się wszystkie interfejsy do podłączenia telewizora. Jednostka przełączająca jest podłączona do panelu telewizora za pomocą jednego cienkiego kabla. Samsung QE-55S95C to telewizor OLED z technologią Quantum Dot.
Ekran modelu przekazuje najgłębszą czerń i pełną gamę kolorów, co osiągnięto dzięki samoświecącym pikselom i kropkom kwantowym. Dzięki takim danym telewizor najlepiej nadaje się do oglądania treści HDR. Równolegle z soczystym obrazem model oferuje dźwięk przestrzenny Dolby Atmos z skierowanymi do góry głośnikami. Łączna moc systemu audio telewizora to 70 W - składa się z 6 głośników oraz subwoofera do wypracowywania basów.
Gracze konsolowi i PC docenią technologię synchronizacji klatek AMD FreeSync Premium, zmienną częstotliwość odświeżania VRR i tryb automatyczny ALLM o niskim opóźnieniu. Platforma smart TV oparta jest na rodzimej platformie Tizen 7.0 z przyjaznym dla użytkownika interfejsem menu i mnóstwem kompatybilnych aplikacji do wygodnego korzystania z treści online. Asystenci głosowi w portfolio oprogramowania modelu są reprezentowani jednocześnie przez trzy opcje: Asystent Google, Amazon Alexa i Bixby. Trzy porty USB i cztery złącza HDMI (wszystkie wersje 2.1 oraz jedno z HDMI z obsługą eARC) przeszkadzają w podłączeniu do półki interfejsu złącza panelu uwagi.
Kup Samsung QE-55S95C 55 "
SAMSUNG Telewizor SAMSUNG QE55S95CATXXH Czarny | 7 499 zł |
Telewizor OLED Samsung QE55S95C 55 cali 4K UHD | 5 599 zł |
Samsung Samsung 55" OLED 4K S95C QE55S95CATXXH | 7 499 zł |
Telewizor SAMSUNG QE55S95C 55" OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 | 8 500 zł |
Telewizor SAMSUNG QE55S95C 55" OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 | 8 500 zł |
Modyfikacje Samsung QE-55S95C
Ceny na Samsung QE-55S95C |
---|---|---|---|---|
Samsung QE-55S95C 55 " | od 5 599 zł | 5 oferty | ||
Samsung QE-65S95C 65 " | od 7 680 zł | 14 oferty | ||
Samsung QE-77S95C 77 " | od 12 999 zł | 6 oferty |