Телевізор Panasonic TX-55MZ800E 55 "
Фото 7 |
Panasonic TX-55MZ800E 55 "
55 "65 "
Екран:55 ", 3840x2160 пікс
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Panasonic TX-55MZ800E 55 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tv OLED 55"1388cm PANASONIC TX-55MZ800E Smart TV 4K Ultra HD Dolby Vision | 8 860 zł |
Telewizor OLED Panasonic TX-55MZ800E 55 cali 4K UHD | 4 299 zł |
Panasonic TX-55MZ800 telewizor OLED 4K Google TV 55" (DVB-T2/HEVC, Chromec | 6 999 zł |
Модификації Panasonic TX-55MZ800E
Ціни на Panasonic TX-55MZ800E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-55MZ800E 55 " | від 4 299 zł | 3 пропозиції | ||
Panasonic TX-65MZ800E 65 " | від 6 499 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →