Телевізор Panasonic TX-50LX650E 50 " (TX-50LX650E)
Відео 1Фото 13 |
Panasonic TX-50LX650E 50 "
Екран:50 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Panasonic TX-50LX650E 50 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor LED Panasonic TX50 LX650E 50 cali 4K UHD | 2 239 zł |
Panasonic TX-50LX650 telewizor Android TV LED 4K HDR 50" (DVB-T2/HEVC, asy | 2 399 zł |
Panasonic TX-50LX650E Telewizor 4K Android DVB-T2 | 2 299 zł |
Відеоогляди
Модификації Panasonic TX-50LX650E
Ціни на Panasonic TX-50LX650E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-43LX650E 43 " | від 1 699 zł | 5 пропозицій | ||
Panasonic TX-50LX650E 50 " | від 2 239 zł | 4 пропозиції | ||
Panasonic TX-55LX650E 55 " | від 2 249 zł | 2 пропозиції | ||
Panasonic TX-65LX650E 65 " | від 2 999 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →