Саундбар Samsung HW-Q60C
Відео 4Фото 19 |
Samsung HW-Q60C |
|
Технологія Q-Symphony. Адаптивний звук. Багатоканальне з'єднання Bluetooth: можна підключити 2 смартфони.
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-Q60C
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Sound Bar HW-Q60C/ZF - Dolby Atmos 31 Q-Symphony Bezprzewodowy sub | 1 173 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q60C/EN Czarny | 1 499 zł |
Soundbar Samsung HW-Q60C/EN | 1 499 zł |
Samsung HW-Q60C HF-HC-SAM-310 | 1 199 zł |
Soundbar Samsung HW-Q60C | 947 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Звук одним дотиком працює через Bluetooth і сумісний із мобільними пристроями Samsung з Android 8.1 і вище: достатньо при відтворенні музики доторкнутися телефоном до саундбару.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →