Soundbar Samsung HW-Q60C
Wideo 4Zdjęcia 19 |
Samsung HW-Q60C |
|
Technologia Q Symphony. dźwięk adaptacyjny. Wielokanałowe połączenie Bluetooth: można podłączyć 2 smartfony.
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-Q60C
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Sound Bar HW-Q60C/ZF - Dolby Atmos 31 Q-Symphony Bezprzewodowy sub | 1 173 zł |
SAMSUNG Soundbar SAMSUNG HW-Q60C/EN Czarny | 1 205 zł |
Soundbar Samsung HW-Q60C/EN | 1 499 zł |
Samsung HW-Q60C HF-HC-SAM-310 | 1 199 zł |
Soundbar SAMSUNG HW-Q60C EN Czarny | 1 199 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Dźwięk za jednym dotknięciem działa przez Bluetooth i jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym: wystarczy dotknąć soundbara telefonem podczas odtwarzania muzyki.
PolecamyPorównaj w tabeli →