Soundbar Samsung HW-S801B
Wideo 8Zdjęcia 15 |
Samsung HW-S801B |
|
Jak wybrać soundbar?Soundbar ─ kompromis czy najlepsze rozwiązanie do kina domowego? Jak wybrać odpowiedni soundbar. Kompletny przewodnik.
Rozszyfrowanie oznaczenia soundbarów SamsungW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” soundbarów Samsung.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung HW-S801B
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Soundbar HW-S801B/EN UGSAMBHWS801B00 | 2 236 zł |
Samsung HW-S801B biały HF-HC-SAM-298 | 1 899 zł |
Samsung Soundbar HW-S801B/EN 93961 | 2 341 zł |
Samsung Soundbar HW-S801B/EN 93961 | 2 236 zł |
Soundbar SAMSUNG HW-S801B | 1 699 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →