Subwoofer PreSonus Eris Sub8
Wideo 8Zdjęcia 4 |
PreSonus Eris Sub8
2021 rok
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:zamknięte
Moc:50 W
Pasmo przenoszenia:30 – 200 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Eris Sub8
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PreSonus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PreSonus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PreSonus Eris Sub8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Subwoofer PRESONUS Eris Sub 8BT | 959 zł |
Subwoofer PRESONUS Eris Sub 8BT PRE ERIS SUB8 BT | 954 zł |
PreSonus Subwoofer Eris Sub 8BT (2. generacji) 2777506125 | 877 zł |
Presonus Presonus Eris Sub 8 BT Black 277-7506-125 | 892 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →