Subwoofer PreSonus Eris Pro Sub 10
Wideo 3Zdjęcia 3 |
PreSonus Eris Pro Sub 10
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:bass reflex
Moc:170 W
Pasmo przenoszenia:20 — 200 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Eris Pro Sub 10
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PreSonus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PreSonus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PreSonus Eris Pro Sub 10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PreSonus Subwoofer Eris Pro Sub10 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 1 939 zł |
Presonus Presonus Eris Pro Sub 10 Black 277-7506-132 | 1 849 zł |
PreSonus Eris Pro Sub 10 | 1 842 zł |
PreSonus Eris Pro Sub 10 2777506132 | 1 998 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →